Oleme  tootmisele spetsialiseerunud pereettevõtte Maxbert ametlikult koostööpartnerid ja pakume standardlahendusi ja vastavalt tellija soovile tehtud kvaliteetseid ja kiireid lahendusi toitepaneelidele, toitesiinidele ja toitemoodulitele.

Lihtsamaid ja enamlevinud toitepaneele hoiame Tallinnas laos. Siiski on täna tellijatel niivõrd palju erisoove, et lihtsam on valmistada 2-3 nädalase tarneajaga just kliendi soovile vastav PDU ( PDU = toitejaotusseade).

Toitelahenduse tellimiseks saada meile oma soov, kirjelda mida soovid ja vajad PDU-l ning saadame sulle päeva või kahe jooksul just sulle tootelehe ( datasheedi) koos hinna ja tarneajaga.

Juhul kui soovid tootele oma ettevõtte logoga kleebist siis see on võimalik ( siin on siiski oluline kogus)

Näide 1.

Soovin tellida 8-kohalise Schuko pesadega paneel 19″ racki millel on 5m ühenduskaabel C20 pistikuga. Oleks hea kui värvus on valge.

Näide 2.

Soovime pakkumist 3×32 amprit toitesiinile kus oleks 29XC13 pesa, 3xC19,  4XSchuko pesa. Lisaks võiks olla kaitsmed, ampermeeter, temperatuurimõõtja ja IP monitooring.

Näide 3

Kas teilt on võimalus saada ATS-e?

 

Lisaks on meie käest võimalik tellida kontorilaudade peale, sisse või külge kombineeritud toitelahendusi koos nõrkvoolu ja multimeedia pesadega.